Espanyols Volar cinsel ilişkiye girmeden önce stres yaşayan bayanlar için rahatlatıcı bir özelliği olan ve kan akışını üro genital bölgelere ileterek cinsel isteğin ortaya çıkmasına ve soğukluğun ortadan kalkmasına yardımcı olan bitkisel bir uyarıcıdır.

Bu tür bitkisel uyarıcıların çoğu yan etki içermez. Espanyols Volar da yan etki içermeyen yegane ürünlerden biridir ancak siz yine de hamile iken veya hamilelik dönemi sonrası kısa zaman içerisinde herhangi bir espanyols volar tüketimi yapmayınız.

Espanyols Volar Bayan uyarıcı damla serin yerlerde veya oda sıcaklığında muhafaza edilmelidir. Aksi halde belli bir süreden sonra etkisini kaybedebilir. Güneş ışınlarına maruz bırakılmamalıdır. 15 mg ve 30 kullanımlık olarak kullanılmaktadır. Belirli bir dozdan fazla kullanılması etkilerinin artmasına sebep olabilmektedir 10 damladan fazla kullanılmamalıdır.

Süt ve süt ürünleri hariç Her türlü içecek içerisine 10 damla şeklinde kullanılabilmektedir. Espanyols Volar bayan uyarıcı damla hamile olan ve emzirekte olan bayanlar için risk teşkil ettiğinden kullanılması önerilmemektedir. Espanyols Volar bayan uyarıcı damla renk vermediği için ayrıca tadı belirgin olmadığı için her türlü içecek ile birlikte tüketilebilmektedir.(Süt ve süt ürünleri hariç).